• 1
2018 liepos 16, Pirmadienis

Renginys apie žinių ir technologijų perdavimą Gyvybės mokslų srityje

Vilniaus universitetas ir Lietuvos biotechnologų asociacija kviečia į renginį apie žinių ir technologijų perdavimą gyvybės mokslų srityje. Šis Vilniaus universiteto ir Lietuvos biotechnologų asociacijos kartu organizuojamas pusės dienos trukmės seminaras – tai gera proga po tarptautinio forumo „Life Sciences Baltics“ detaliau pažvelgti į gyvybės mokslų srities problematiką, ypatingai analizuojant žinių ir technologijų perdavimo aspektus dviejose skirtingose valstybėse – JAV ir Lietuvoje, siekiant komerciškai potencialių idėjų vystymo sėkmės rinkoje. 

Reginio metu turėsite galimybę išgirsti JAV ir Lietuvos įmonių bei mokslo ir studijų institucijų atstovų patirtis, kaip gyvybės mokslų srities idėjos yra brandinamos ir vystomos, su kokiais iššūkiais susiduriama siekiant įsitvirtinti skirtingose rinkose, ir kokie sprendimai buvo bei tebėra aktualūs gyvybės mokslų srities verslo įmonėms bei mokslo ir studijų organizacijoms.

 

Renginys vyks š. m. rugsėjo 28 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Didžiojoje auditorijoje R106. Renginio kalba – anglų.

 

Seminaro programą rasite čia.

 

Registraciją į seminarą: https://goo.gl/forms/9ZyTq0flNeCD42xu1.

 

Lauksime atvykstant!